Please select your page

تیم گروه توسعه وب

پیمان خلیقی
موسس / شریک


حمید اسدپور
موسس / شریک


زهرا عالمی
مدیر پروژه


مهارت ها

ارائه مهارت در زمینه های مختلف.

طراحی سایت 90%

جی کوئری 90%

جوملا 100%

وردپرس 80%

پی اچ پی 70%

فوتوشاپ 90%

چاپ 40%اهداف ما

هدف ما در گروه توسعه وب کسب کامل رضایت مشتری می باشد و بدنبال کسب  این افتخار هستیم که  یک پروژه را به خوبی به سرانجام برسانیم. در حالی که بسیاری از رقبا تمرکزشان  به طور کامل بر روی خط پایان می باشد، ما در گروه توسعه وب بر توانایی  مشتریان و طراحی هویت شرکت ها در اینترنت به نفع خود تمرکز می کنیم.

درباره گروه توسعه وب

گروه توسعه وب برای ایجاد مزیت رقابتی در بین شرکتهای کوچک و متوسط تاسیس شده است تا نوآوری و پیشرفت را به ارمغان بیاورد. با حضور مؤثر در اینترنت، کسب و کار می تواند به معنای واقعی کلمه در طول یک شب رشد کند. در دنیای امروزی در محیط  کسب و کار،  شما می تواند هر چیزی که می خواهید انجام دهید، به جز متوقف کردن رشد و پیشرفت.

WDGco

مشاوره با گروه توسعه وب

با مهارت و تخصص در تجارت الکترونیک، معماری اطلاعات، طراحی وب سایت، سیستم های مدیریت پایگاه داده، ERP و مدیریت زنجیره تامین، مدیریت دانش، مزایده ها و مبادلات و ادغام سیستم ها، ما می توانیم همه چیز را از طریق مشاوره استراتژیک، توسعه و نگهداری مداوم ارائه دهیم.

خدمات طراحی وب سایت و پرتال های تحت وب

طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای قدرتمند (CMS) طراحی سیستم آنلاین مدیریت ارتباطات مشتریان (CRM) طراحی سیستم های تحت وب برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) طراحی و برنامه نویسی پرتال های درون سازمانی تحت وب پرتال های فرهنگی پرتال های تخصصی پرتال های شرکت ها و سازمان ها پرتال های خبری و اطلاع رسانی پرتال های سرمایه گذاری، مناقصات پرتال های تجاری پرتال های اداری، دولتی، دانشگاهی و مدارس پرتال های کتابخانه دیجیتال، دارویی و پزشکی ....

بیشتر ....

ارائه دهنده خدمات :

سایت های تجارت الکترونیک مدل B2B
پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
طراحی و پیاده سازی سیستم های تجارت الکترونیک
 بهینه سازی وب سایت ها درموتورهای جستجو